אודות World Investment Group

השקעה בנדל"ן היא דרך מצוינת להבטיח הכנסה קבועה ולאפשר לכסף שלכם לייצר עבורכם עוד כסף. חברת World Investment Group מכירה היטב את חשיבותו של שוק הנדל"ן ואת המשמעויות הכלכליות הנלוות לרכישת נכס בארץ או מעבר לים. אלא שאיתור נכסי נדל"ן בארה"ב או באירופה אינו מהלך פשוט. אתם מתבקשים לקבל החלטות גדולות מרחוק, בלי לראות את הנכס בעצמכם, לאתר שוכרים, לטפל בליקויים שונים לאורך הדרך ולהקפיד על כל כללי הבירוקרטיה והנהלים המקומיים. הצוות המקצועי והמיומן של World Investment Group, עם ניסיונו הרב והידע המקצועי שנצבר לאורך השנים, הוא זה שיוביל אתכם אל המטרה בדרך הטובה והחלקה ביותר.

השקעות בנדל"ן בראש שקט

חברת World Investment Group תלווה אתכם בכל שלב בדרך:

  • איתור הנכס. בשלב הראשון תגדירו את המטרות האישיות והכלכליות שלכם, ובהתאם תוכלו לבחור נכס מבין שלל נכסים פוטנציאליים המתאימים לתקציב שהגדרתם ולתשואה שאתם שואפים להשיג. צוות החברה יציג בפניכם את הנכסים השונים ויספק לכם תמונה מלאה באשר למצב נכס, לתנאי השוק, לסביבת המגורים, לפוטנציאל הכלכלי ולסיכונים הנלווים, אם הם קיימים. רק כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת בלי לעבור דרך שדה התעופה בן גוריון.

  • בירוקרטיה ומיסים. לרכישת הנכס נלווים צעדים בירוקרטיים שונים, וכדי שתוכלו לשרוד את האתגר הזה מומלץ להיעזר בחברה מקצועית כמו World Investment Group. תנו לאנשי הצוות המיומנים שלנו להדריך אתכם בכל צעד ושעל, לטפל בכל הניירת הנדרשת ולהגיע לשלב הבא והחשוב מכל: איתור שוכרים.

  • איתור שוכרים. לבסוף, הגיע הזמן למצוא שוכרים. אם אתם שולטים בשפה המקומית תוכלו לנסות לפרסם את הדירה בעצמכם, אבל תתקשו להציג אותה לשוכרים הפוטנציאליים ולנהל משא ומתן כשאינכם נוכחים. חברת World Investment Group תעשה את זה במקומכם. בזמן שאתם ממשיכים בשגרת יומכם, יוצאים לחופשה או מחפשים את הנכס הבא שלכם, אנחנו נאתר שוכרים, ננהל את הסכם השכירות וגם נפעל לניהול הנכס באופן שוטף.

ניסיון ומקצועיות בהשקעות נדל"ן

חשוב לזכור כי הבחירה לנהל השקעות נדל"ן אינה פשוטה, וגם אינה זולה. רכישת דירה בארץ, בארה"ב או בברלין היא מהלך שיש לו סיכונים וגם פוטנציאל גדול, אבל רק אם תדעו לאן אתם הולכים ואיפה נכון לכם להשקיע את ההון שברשותכם תוכלו למקסם את התוצאות. השקעות נדל"ן בחו"ל או בישראל הן נושא משמעותי מאוד, וכדאי שתקבלו את ההחלטות שלכם בכובד ראש, ומתוך התייחסות למכלול גורמים. בשביל זה הצוות של World Investment Group עומד לרשותכם.