הסיבה שבגללה השקעות נדל"ן בארה"ב רווחיות יותר

אחרי שנים רבות וטובות הצלחתם לחסוך סכום כסף מכובד למדי. חלמתם על דירה מפנקת, אולי במושב, קרוב למשפחה. בפועל גיליתם שהסכום הזה לא מספיק לדירה בישראל. הסיבה העיקרית לכך היא שאנחנו נמצאים בתקופה מורכבת למדי. מאז המחאה הגדולה של 2011 ברור לכולם שמחירי הדיור בישראל גבוהים מאוד, והמגמה הזו לא השתנתה בשנים שחלפו מאז. ליתר דיוק, השינויים שחלו בה היו לרעת הקונים. זו כנראה הסיבה המרכזית לכך שישראלים רבים בוחנים אפשרות לביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב. זה לא משום שהם חולמים לעבור לגור בניו ג'רזי או בקוניקט, וגם לא בפלורידה או בקליפורניה. הם פשוט מבינים ששם, בארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות, יש להם יכולת להרוויח יותר עם השקעה נמוכה יותר. השקעות נדל"ן בארה"ב אכן מציעות לנו את האפשרות הזו, ועם תמיכה מקצועית של חברה המתמחה בהשקעות נדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל – אתם בדרך הנכונה.

 

מפזרים סיכונים עם השקעות נדל"ן בארה"ב

השקעות נדל"ן בארה"ב הן חלופה אטרקטיבית מאוד מבחינת הישראלים, ולא רק בגלל המחירים הנמוכים יותר. כלומר, המחיר הוא חלק בלתי נפרד, והוא משפיע גם על היתרונות האחרים, אבל הוא לא ההסבר היחיד. למעשה, העובדה שהמחירים נמוכים יותר בארה"ב היא שמאפשרת לנו לפזר סיכונים ולהגדיל את ההכנסות. אם תשתמשו בכסף שקיים היום ברשותכם לרכישת דירה קטנה בתל אביב תמצאו את עצמכם עם נכס אחד ותשואה מקסימלית. השקעות נדל"ן בארה"ב הן זולות יותר, ולכן אפשר באותו הסכום לקנות שתי דירות ואף יותר. כשיש לכם יותר נכסים יש לכם יותר מקורות הכנסה, וגם אם נכס אחד יישאר ריק במשך חודש עדיין תמשיכו לקבל משכורת בזכות הנכסים האחרים. חברת World Investment Group מנוסה בתכנון תיקי נכסים מהסוג הזה, וכך אתם יכולים לקבל החלטות באופן רציונלי ומחושב הרבה יותר.

 

יתרונות המיסוי של השקעות נדל"ן בארה"ב

נקודה נוספת שכדאי לזכור קשורה דווקא לכללי המיסוי. השקעות נדל"ן בארה"ב מספקות לנו לעיתים רבות יתרונות שונים בתחום הזה. חברת World Investment Group תסייע לכם לאתר השקעות נדל"ן בארה"ב תוך התמקדות במדינות שבהן תהיה לכם הגנת מס משמעותית. בחישוב לטווח הארוך אתם עשויים לגלות שחסכתם לא מעט כסף. זהו יתרון חשוב נוסף שיש להשקעות נדל"ן בארה"ב בהשוואה להשקעות בישראל. עם כל כך הרבה יתרונות, ועם חברה מקצועית שתיתן לכם גב בכל צעד ושעל, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו תשואה יפה מאוד.