נדלן בארהב – האם זה באמת משתלם?

מסתבר שדירה בארה"ב היא לא רק החלום האמריקאי. בשנים האחרונות מדובר בחלום ישראלי לא פחות, והסיבה לכך כלכלית לחלוטין. בעוד מחירי הדיור בישראל מטפסים ועל פי החישובים נדרשות לנו מאות משכורות כדי שנוכל לקנות דירה בפריפריה, בארה"ב המצב שונה לחלוטין. במחיר דירה קטנה בתל אביב אפשר לקנות בית פרטי באחד הפרברים האמריקאים. במחיר הנמוך הזה אפשר לקבל גם דמי שכירות נאים למדי שיבטיחו לנו הכנסה יציבה וקבועה. נדלן בארהב הוא בהחלט אטרקטיבי, ואפשר להבין איך זה קרה. השאלה האם רכישת נדלן בארהב משתלמת היא לא רק שאלה כלכלית, כמובן. מאחר ומדובר בנכס שנמצא במרחק של 12 שעות טיסה נשאלת השאלה האם תוכלו לנהל אותו בצורה טובה ונכונה. התשובה שתעלה מתוך 200 המילים הבאות היא: כן.

לרכוש נדלן בארהב בלי לבקר בנכס

רכישת נדלן בארהב היא צעד מבוקש מאוד, אבל כאמור – היא גם מאתגרת. אם נדייק, הסיבה העיקרית לקיומו של האתגר היא המרחק הפיזי. מי שגר בעיר הגדולה ומשכיר בה דירה יודע עד כמה פשוט למצוא שוכרים, להגיע אל הנכס מפעם לפעם ולטפל בתקלות מיד כשהן צצות. הביקור בבית בפלורידה יהיה הרבה יותר קשה למי שגר בלב ליבה של ישראל הקטנה. כך תתקשו למצוא בעצמכם שוכרים, לטפל בהסכם השכירות, להציע טיפול בתקלות שמתרחשות בנכס באופן טבעי לחלוטין, וגם להחליף שוכרים בשעת הצורך. חברת World Investment Group מציעה לכם את כל השירותים הללו במקום אחד: גם איתור נכסים, גם טיפול בבירוקרטיה ובתהליך הרכישה, וגם ניהול שוטף של הנכס.

 

הדרך הקלה לנהל נדלן בארהב

רגע לפני שאתם מחליטים לרכוש נדלן בארהב עצרו ובדקו מי הגורם שמלווה אתכם בתהליך הזה. ניסיון ומקצועיות הם שני מרכיבים קריטיים בהם מומלץ להתמקד. ודאו שאתם מפקידים את המשימה הזו בידיים הטובות ביותר, ואל תתפשרו על גורם שאינו מקצועי. בסופו של יום, רכישת נדלן בארהב היא מהלך שיכול להניב לכם תשואה יפה אם תפעלו נכון ובאופן שקול מבעוד מועד. חברת World Investment Group מציעה לכם את הניסיון הדרוש, את הכלים הטובים ביותר ואת הצוות המוביל לאיתור נכסי נדלן בארהב ולטיפול בתיק הנכסים שלכם. כך הכל ייעשה פשוט הרבה יותר, והדרך שלכם להצלחה תהיה הרבה יותר קצרה.