נדל"ן בחו"ל – הזדמנות כלכלית מצוינת

תחום ההשקעות הוא תחום גדול מאוד, שמציע לנו לא מעט הזדמנויות. הבעיה היא שבמקרים רבים אנחנו חוששים מהסיכונים הנלווים, ואפשר להבין את מקור החשש הזה. נכסים כמו מניות מרגישים לנו מסוכנים, בעוד אפיקי השקעה אחרים לא יניבו תשואה אטרקטיבית (אם בכלל). השקעה בנדל"ן גם היא מוכרת כהשקעה אטרקטיבית למדי, אבל בישראל מדובר בהשקעה גדולה שהתשואה תמורתה לא בהכרח גבוהה. זו בדיוק הסיבה לכך שישראלים רבים בוחרים להשקיע היום ברכישת נדל"ן בחו"ל. השוואה פשוטה בין מחירי הדירות בישראל לארה"ב מסבירה למה זה קורה, וחברת World Investment Group מבינה היטב עד כמה נדל"ן בחו"ל משתלם יותר ובעיקר, רווחי הרבה יותר. אם אתם מחפשים הזדמנות טובה לייצר הכנסה נוספת, הנה היא לפניכם.

 

מה צריך לדעת לפני שרוכשים נדל"ן בחו"ל?

רגע לפני שאתם רוכשים נדל"ן בחו"ל כדאי שתבחנו את הפרטים הקטנים, אלה שישפיעו על הרווחים שלכם בעקבות ההשקעה. אחד הנושאים המשמעותיים ביותר הוא נושא המיסוי, ואם תפעלו נכון תגלו שרכישת נדל"ן בחו"ל יכולה לחסוך לכם כמה שקלים. באופן כללי קיימים הבדלים בין חוקי המס על השקעות בישראל לבין החוקים החלים על השקעות נדל"ן בחו"ל. בהיעדר ידע מספק אתם עשויים לפספס כמה פטורים, לקזז הפסדים או לגלות בדיעבד שיכולתם ליהנות משיעורי מס מופחתים. ליווי מקצועי של חברת השקעות נדל"ן בחו"ל כמו World Investment Group הוא בהחלט הדרך הקלאסית להתמודד עם האתגרים הללו. כך תדעו מראש בדיוק מה האפשרויות שלכם, איך תוכלו להשקיע בנדל"ן בצורה חכמה יותר ואיפה עדיף לכם להשקיע.

 

נדל"ן בחו"ל – כך תקבלו החלטה

עם הליווי המקצועי של World Investment Group תגלו שהיכולת שלכם להגיע למידע החשוב באמת היא טובה הרבה יותר השקעת נדל"ן בחו"ל היא צעד שמחייב משנה זהירות, שכן אתם עומדים להשקיע בנכס שאינכם רואים בעצמכם, במדינה שאתם לא מכירים את התנהלות השוק בה. סביר להניח שאם הייתם רוכשים נכס בישראל הייתם עורכים סקר שוק, מגלים מה מחיר הדירות באזור, מה גובה השכירות המקובל ואיפה תוכלו ליהנות מתשואה יפה יותר ביחס להשקעה. בכל הקשור לרכישת נדל"ן בחו"ל מדובר באתגר גדול יותר, שהרי אין לכם גישה ישירה לנכס או לסביבתו. צוות מקצועי ומיומן המנוסה בתכנון תיקי השקעות בנדל"ן בחו"ל יוכל לעזור לכם להתגבר על המכשולים, לנקות את אי הוודאות ולקבל החלטה שתבטיח לכם תשואה טובה על ההשקעה.