השקעה בנדל"ן – כך היא תניב לכם תשואה יפה

העבודה מרובה, המשכורת די קבועה ואתם תוהים אם אי פעם תוכלו להוריד את הרגל מהגז וליהנות מהחיים בלי לדאוג להכנסה שלכם. רגע לפני שאתם מחליטים להוסיף עוד כמה שעות עבודה, לרוב על חשבון שינה או זמן איכות עם המשפחה, חשבו על אפשרות אחרת, טובה יותר. האפשרות לבצע השקעה בנדל"ן, לרכוש דירה או נכס מניב אחר, ולהישען לאחור בזמן שהכסף נכנס לחשבון הבנק שלכם, היא בהחלט אפשרות אטרקטיבית. השאלה הגדולה שמטרידה אתכם כעת היא בוודאי איך עושים את זה. השקעה בנדל"ן בישראל ידועה כצעד גדול, יקר מאוד וגם מלחיץ למדי. היא זוכה למוניטין הזה בזכות כותרות העיתונים, אלו שצועקות שהמחירים בשמים. גם מחאת האוהלים של 2011 עוררה את המודעות שלנו, וברור לנו שאם נבחר לבצע השקעה בנדל"ן בארץ מדובר בסיכון לא קטן. מצד שני, מי אמר שאתם חייבים לקנות נכס דווקא בישראל?

 

השקעה בנדל"ן – בישראל או בארה"ב?

אם נערוך השוואה קצרה, בלי מחשבון ובלי להוציא המון אנרגיות, נגלה שבין השקעה בנדל"ן בישראל לבין השקעה בנדל"ן בארה"ב, ארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות מנצחת. אז נכון, דירה במנהטן תעלה לכם קצת יותר מדירה בתל אביב, אבל אם תצאו מהעיר הגדולה תגלו הזדמנויות שהן באמת בלתי מוגבלות. בית קטן בעיירה מחוץ לעיר יעלה לכם פחות מדירה בתל אביב. יש לכך שתי משמעויות עיקריות. ראשית, השקעה בנדל"ן בארה"ב תעלה לכם פחות וככל הנראה תניב תשואה יותר גבוהה. שנית, ולא פחות חשוב מכך, תוכלו להשקיע בכמה נכסים שונים ולפזר סיכונים, במקום להשקיע בנכס אחד ולקוות הוא זה שיניב את ההכנסה הנחשקת. עם חברה מקצועית כמו World Investment Group שתעמוד לצדכם, יהיה לכם פשוט יותר לתכנן את תיק הנכסים שלכם, בין אם הוא בישראל ובין אם הוא בארה"ב.

 

השקעה בנדל"ן עם חברה מקצועית

קבלת ההחלטה לבצע השקעה בנדל"ן בהחלט תקרב אתכם לעבר השגת המטרות הכלכליות שלכם. כך תוכלו להרוויח יותר, לעבוד פחות ולדעת שהכסף נכנס גם כשאתם יוצאים לחופשה או בוהים במסך הטלוויזיה במשך יום שלם. עם זאת, חשוב לזכור שיש שורה של פרטים קטנים בדרך לשם. הליכים בירוקרטיים, סוגיות של מיסוי וכן מהלכים הנדרשים לאיתור שוכרים, לחתימה על הסכם ולניהול הנכס באופן שוטף, כל אלה דורשים זמן ואנרגיות. חברת World Investment Group מציעה לכם את הניסיון והמקצועיות הדרושים כדי להסיר את הדאגות הללו מלבכם, וליהנות מהתשואה בלי לעבוד כל כך קשה.