דירות להשקעה בישראל או בחו"ל?

אחרי כמה שנים טובות שבמהלכן חסכתם הון עצמי לא מבוטל, אתם מוכנים לצאת לדרך ולהתחיל להשקיע בנכס שיניב תשואה נאה למדי. אתם בוחנים דירות להשקעה ומבינים שהמצב בשוק הישראלי, אם לומר זאת בעדינות, קשה במיוחד. הדירות יקרות להפליא ודמי השכירות לא תמיד מצדיקים את ההשקעה הגדולה ואת העלויות הנלוות, לרבות ריביות על המשכנתא ועל הביטוח או טיפול בנזקים שעשויים להיות תכופים במיוחד בדירות ישנות. רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומחליטים לבזבז את הכסף על חופשה ארוכה או רכב חדש (שערכו רק יירד עם הזמן, בהשוואה לדירה) יש עוד צעד אחד שכדאי לשקול: איתור דירות להשקעה מעבר לים. אם אתם חוששים שהדרכון לא בתוקף או שאין לכם את הזמן לצאת לטיול בעקבות דירה מתאימה בחו"ל, אתם גם לא באמת צריכים לדאוג. חברת World Investment Group מסייעת לכם באיתור הנכס ומלווה אתכם עד לרגע שבו השוכר שלכם יקבל מפתח וישלם את שכר הדירה שלו.

 

למה משתלם לקנות דירות להשקעה בחו"ל?

דירות להשקעה משתלמות בחו"ל יותר מאשר בישראל מסיבה כלכלית בעיקר. אין ספק לאיש שמחירי הדירות בארץ הקודש גבוהים, והם ממשיכים להאמיר גם בשנים האחרונות. לכן, אם אתם מחפשים דירות להשקעה אתם עשויים לגלות שהמחירים קצת יותר משתלמים בברלין או בארה"ב. יכול להיות שדירה בלב מנהטן עם נוף לסנטרל פארק תעלה לכם הרבה יותר, אבל בית פרטי עם גינה – בדיוק לפי החלום האמריקאי – הוא דווקא משתלם. מחירו נמוך, השכירות בגינה יפה והתשואה טובה. חברת World Investment Group תסייע לכם גם במציאת הבית האידאלי עבורכם, גם בניתוח הסביבה וכדאיות ההשקעה, וגם באיתור השוכרים שישלמו לכם מדי חודש דמי שכירות בלי הפתעות או דחיות.

 

למה דווקא World Investment Group?

היתרון הגדול של חברת World Investment Group הוא הניסיון. לאחר שליווינו לקוחות מרוצים רבים בדרך לנכס החדש שלהם, אין ספק שזוהי הדרך הטובה ביותר לייצר הכנסות ולתת לכסף שלכם להכניס עבורכם עוד כסף. דירות להשקעה הן אפיק משתלם מאוד אם רק פועלים בו נכון. בדקו את השטח, את הפוטנציאל של הנכס ואת העלויות שיידרשו מכם לאורך הדרך. תופתעו לגלות שעם מקצועיות וניסיון כמו של World Investment Group התהליך כולו פשוט הרבה יותר. בסופו תהיה לכם דירה משלכם, וגם שוכר שיפקיד לחשבונכם סכום קבוע מדי חודש.

שינוי גודל פונט
ניגודיות